KONTAKT OS

VORES MEDARBEJDERE

Torkild Haugan

Daglig leder

Telefon: +47 35 02 95 95

post@alfacare.no

Nicolai Somdal

COO & Marketing

Telefon: +47 97 58 30 47

nicolai@alfacare.no

Dag Grindheim

Sælger / Fysioterapeut

Telefon: +47 92 65 48 07

dag@alfacare.no

Karoline Dahl Westengen

Kundevejleder

Telefon: +47 47 92 31 70

karoline@alfacare.no

Baard Overgaard Hansen

Digital Marketing

Telefon: +47 99 30 99 51

baard@alfacare.no

Tor Magne Benden

Lagermedarbejder

Telefon: +47 35 02 95 95

tor.magne@alfacare.no

Tor Arne Isaksen

Lagermedarbejder

Telefon: +47 35 02 95 95

tor.arne@alfacare.no

Cynthia Kanyana

Lagermedarbejder

Telefon: +47 35 02 95 95

cynthia@alfacare.no

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekræftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekræftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinder sig på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekræftet.
Varerne bestilles fra vor leverandørs lager.
Ubekræftet - Tag kontakt med kundecenter for nærmere information.