KONTAKT OS

VORES MEDARBEJDERE

Torkild Haugan

Daglig leder

Telefon: +47 35 02 95 95

post@alfacare.no

Torben Blenstrup

Salgschef / Fysioterapeut

Telefon: +45 21 22 10 10

torben@alfacare.dk

Ellen Stålen Kasin

Kundevejleder

Telefon: +47 47 92 31 77

ellen@alfacare.no

Christina Weidemann Haugan

Kundevejleder

Telefon: +47 47 92 31 72

christina@alfacare.no

Gunlaug Øya Småkasin

Kundevejleder

Telefon: +47 47 92 31 70

gunlaug@alfacare.no

Nicolai Somdal

Marketing

Telefon: +47 97 58 30 47

nicolai@alfacare.no

Olga Kanaeva

Grafisk designer

Telefon: +47 47 92 31 71

olga@alfacare.no

Susanne Herfoss

Grafisk designer

Telefon: +47 47 92 31 71

susanne@alfacare.no

Tor Magne Benden

Lagermedarbejder

Telefon: +47 35 02 95 95

tor.magne@alfacare.no

Tor Arne Isaksen

Lagermedarbejder

Telefon: +47 35 02 95 95

tor.arne@alfacare.no

Anette Dalen Pedersen

Lagermedarbejder

Telefon: +47 35 02 95 95

anette@alfacare.no

Steinar Anundskås

Produktionsmedarbejder

Telefon: +47 47 90 86 96

steinar@alfacare.no

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekræftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekræftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinder sig på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekræftet.
Varerne bestilles fra vor leverandørs lager.
Ubekræftet - Tag kontakt med kundecenter for nærmere information.