AlfaCare Danmark ApS

Kjærgårdsvej 9

8800 Viborg

CVR-nr 36735740

 

Tlf nr: (+45) 341 18 888
 

Firma e-mail: info@alfacare.dk

 

www.alfacare.dk

facebook.com/alfacaredanmark

 

Torkild Haugan

Daglig leder

Telefon: +47 90 12 60 07

torkild@alfacare.no

 

Torben Blenstrup

Salgschef/fysioterapeut

Tlfnr. (+45) 21 22 10 10
E-mail: torben@alfacare.dk

 

Frode Mork

Økonomisjef / CEO

Telefon: +47 95 73 18 82

frode@alfacare.no

 

 

Ellen Stålen Kasin

Kundeveileder

Telefon: +47 47 92 31 77

ellen@alfacare.no

 

Gunlaug Øya Småkasin

Kundeveileder

Telefon: +47 47 92 31 70

gunlaug@alfacare.no

 

Christina Weidemann Haugan

Kundeveileder

Telefon: +47 47 92 31 72

christina@alfacare.no

 

Nicolai Somdal

Markedsmedarbeider

Telefon: +47 97 58 30 47

nicolai@alfacare.no

 

Olga Kanaeva

Grafisk designer

Telefon: +47 47 92 31 71

olga@alfacare.no

 

Susanne Herfoss

Grafisk designer

Telefon: +47 47 92 31 71

susanne@alfacare.no

 

Tor Magne Benden

Lagermedarbeider

Telefon: +47 35 02 95 95

tor.magne@alfacare.no

 

Tor Arne Isaksen

Lagermedarbeider

Telefon: +47 35 02 95 95

tor.arne@alfacare.no

 

Steinar Anundskås

Produksjonsmedarbeider

Telefon: +47 35 02 95 95

steinar@alfacare.no

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekræftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekræftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinder sig på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekræftet.
Varerne bestilles fra vor leverandørs lager.
Ubekræftet - Tag kontakt med kundecenter for nærmere information.